وضعیت هولناک دختران فراری در ایران

12 Sep

خبرگزاری حکومتی فارس: رئيس پليس اطلاعات و امنيت عمومي فرماندهي انتظامي آذربايجان شرقي گفت: 14 نفر كه دختر نوجوان 14 ساله فراري تبريز را مورد آزار و اذيت قرار داده بودند دستگير و روانه زندان شدند.

رحمان ايمان نژاد گفت: دختر نوجوان تبريزي كه با اغفال از سوي دوستش از خانه فرار و اسير باندهاي غير اخلاقي شده بود با تلاش ماموران پليس امنيت عمومي استان شناسايي و پيدا شد.

وي افزود: به دنبال مراجعه فردي به نام « سعيد – الف» به پليس مبني بر اينكه دختر نوجوان 14 ساله‌اش چند روزي است كه منزل را ترك كرده و تاكنون مراجعه نكرده است موضوع در دستور كار پليس قرار گرفت و در تحقيق‌ها و بررسي هاي گسترده به عمل آمده در سطح شهر در طول بيش از سه ماه با شيوه‌هاي پليسي در نهايت دختر نوجوان به همراه سه پسر ناشناس در منزلي در حاشيه شهر تبريز شناسايي و دستگير شد.

ايمان نژاد اضافه كرد: در تحقيق‌هاي به عمل آمده از نامبرده، اين دختر به پليس گفت” پس از آشنايي با پسري به نام «مهدي- چ» با او ارتباط ناسالم برقرار كرده و من از ترس بازگشت به خانه پدري تصميم به فرار از خانه گرفتم كه دوست پسرم مرا بعد از تجاوز در اختيار دوستش به نام « مهدي- ر» گذاشت و من پس از سپري كردن يك هفته در منزل او مورد آزار و اذيت قرار گرفته و دوباره به مدت يك هفته در اختيار زني بد كاره به نام « عزيزه- ش» قرار گرفتم و وادار به انجام كارهاي خلاف شدم و پس از اين مدت به مدت سه ماه در اختيار فردي به نام « وحيد – ز» قرار گرفته و نامبرده مرا در زير زمين منزل دوستش به نام «امير- ب» نگهداري و به دفعات مختلف مرا مورد آزار و اذيت جنسي قرار داد.

وي گفت: در رابطه با اين پرونده 14 نفر از افرادي كه نامبرده را مورد آزار و اذيت قرار داده بودند دستگير و روانه زندان شدند.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: