دروغهای بیشرمانه احمدی نژاد در آمریکا

25 Sep

جعفر پویه

محمود احمد نژاد، پادو علی خامنه‌ای، رهبر رژیم جمهوری اسلامی در سفر به آمریکا مصاحبه های گوناگونی با رسانه های مختلف انجام داد. اکثر این مصاحبه ها که با خریدن وقت از شبکه های معروف و پر بیننده پخش شد، به مدد کارچاق کنها و دلالان سیاسی مزدور رژیم تدارک دیده شده است.

مصاحبه با “لاری کینگ”، برنامه ساز معروف “سی ان ان” یکی از گرانترین آنها است که از محل داراییهای مردم ایران خریداری شده است. در این مصاحبه های سفارشی و خریداری شده، احمدی نژاد آنچنان دروغهای عجیب و غریبی گفت که بدون رودربایستی می شود گفت که دست گوبلز را از پشت بست!

او در پاسخ به مصاحبه گر رادیو “ان پی آر” در باره رد صلاحیت نامزدهای انتخاباتی گفت: “من فکر می کنم که انتخابات در ایران جزء آزادترین انتخابات است و حداقل یکصد برابر آمریکا در ایران آزادی هست.”

دخالت شورای نگهبان در انتخابات و بستن راه ورود باندهای دیگر رژیم و رد صلاحیت آنان و تقلبهای آشکار در آن به حدی است که کسی همچون رفسنجانی در اعتراض به آن شکایت به خدا می برد و دادوهوار کروبی به هوا بلند شده است. اینها خادمان ولی فقیه و نگهبانان جمهوری اسلامی هستند که اینگونه اعتراض می کنند، دیگر چه رسد به کسانی که اندکی نسبت به ولی فقیه همچون ابراهیم یزدی و دارودسته او اظهار شک کنند.

اما جالبترین پاسخ احمدی نژاد به مصاحبه گر رادیو “ان پی آر” درباره مقابله پلیس رژیم با ماهواره است. او می گوید: “در ایران آزادی زیادی هست و نمونه آن همین مصاحبه ای است که شما با من انجام می دهید.”

فکر نکنم مرغ پخته هم قادر به کنترل خنده خود در این باره باشد. اوج بی شرمی و وقاحت پادوی ولی فقیه رژیم را تماشا کنید که مصاحبه خریداری شده تبلیغاتی خود با یک رادیوی پرشنونده آمریکایی را نشانه آزادی در ایران می نامد!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: