استفاده از عبا برای بستن دهان نماینده مجلس رژیم

7 Oct

خبرگزاری حکومتی فارس: قدرت‌الله عليخاني عضو فراكسيون اقليت مجلس شوراي اسلامي از مصاحبه حسن كامران نماينده اصفهان در خصوص اعطاي 100 ميليون تومان به نمايندگان مجلس، ممانعت به عمل آورد.

حسن كامران نماينده اصفهان در مجلس شوراي اسلامي پس از پايان جلسه علني امروز سه‌شنبه مجلس در جمع خبرنگاران در حال پاسخ دادن به سوالات مختلف خبرنگاران در خصوص اعطاي 100 ميليون تومان به نمايندگان مجلس بود اما برخي از نمايندگان مانع از مصاحبه وي با خبرنگاران مي‌شدند.

در اين ميان، بهمن محمدياري نماينده توالش در حين مصاحبه كامران به خبرنگاران مي‌گفت كه از آقاي كامران سئوال كنيد چرا از دانشگاه حقوق مي‌گيرد؟ كامران نيز با قطع مصاحبه خود با خبرنگاران به وي گفت: اينجانب از مجلس حقوق مي‌گيرم.

محمدياري همچنين گفت: كامران در حال عوام فريبي است.

همچنين در ادامه مصاحبه كامران با خبرنگاران و توضيح وي در خصوص اعطاي 100 ميليون تومان به نمايندگان مجلس، برخي از نمايندگان كه اين مبلغ را دريافت كرده بودند، وقتي از كنار كامران رد مي‌شدند، چيزي را به عنوان كنايه بيان مي‌كردند.

همچنين عده اي از نمايندگان آذري زبان هنگامي كه از كنار كامران و خبرنگاران عبور مي كردند عبارت “يالان دي” را به كار مي بردند كه به معناي دروغ بودن اين مطالب است. همچنين برخي نمايندگان ديگر نيز مي‌گفتند كه وي در حال عوام فريبي است.

قدرت‌الله عليخاني نماينده قزوين در مجلس، پس از آنكه مشاهده كرد كامران در حال مصاحبه با خبرنگاران در اين زمينه است، عباي خود را به سر كامران كشيد و مانع مصاحبه وي با خبرنگاران و دوربين‌هاي صدا و سيما شد.

عليخاني با دو دست خود كامران را گرفته و از حلقه خبرنگاران خارج كرد و به سمت هيئت رئيسه مجلس (جايي كه خبرنگاران حق ورود ندارند)، هدايت كرد.

خبرنگاران نيز به دنبال كامران مي‌دويدند و سئوالات مختلف خود را مطرح مي‌كردند، اما عليخاني پس از هر سئوال خبرنگاران به كامران مي‌گفت: هيچ جوابي نده!

اين اقدام عليخاني باعث تعجب خبرنگاران شد.

عليخاني هنگامي كه در مقابل سئوال خبرنگاران در خصوص اعطاي اين 100 ميليون قرار گرفت، هيچ جوابي نداد و گفت: مصاحبه‌ نمي‌كنم.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: