محصولی روزانه بيش از 40 ميليون تومان درآمد دارد

8 Nov

ايرنا: صادق محصولي به عنوان سرپرست وزارت کشور معرفي می شود. همچنين محصولي همزمان براي تصدي وزارت کشور از سوي رييس جمهوري به مجلس معرفي خواهد شد.
مرد 160 ميلياردي رئيس جمهور

به نوشته سایت نوروز، صادق محصولی از قدیمی‌ترین دوستان احمدی‌نژاد بشمار می‌رود و رفاقت آنها به انجمن اسلامی دانشگاه علم و صنعت و سپاه پاسداران باز می‌گردد. همزمان با آغاز به کار احمدی نژاد در دانشگاه علم و صنعت، صادق محصولی هم از سپاه جدا شد و در بخش خصوصی به امر ساخت‌وساز مسکن روی آورد.

سایت نوروز نوشت سپردن تصدی شهرداری تهران به احمدی‌نژاد توسط شورای شهر چندان باب میل دولت خاتمی و موسوی لاری، وزیر کشور وقت نبود به همین جهت امضای حکم آقای احمدی‌نژاد به عنوان شهردار تا مدت‌ها به تعویق افتاد تا اینکه صادق محصولی، باجناق خود (یعنی علی‌اکبر ولایتی) را واسطه می‌کند تا با پا درمیانی وی این حکم امضا شود که شد.

زمان بین شهردار تا رییس جمهور شدن احمدی‌نژاد بسیار کوتاه بود. با انتخاب احمدی‌نژاد به عنوان رییس جمهور، وقت آن رسید تا احمدی‌نژاد دین خود را به صادق محصولی ادا کند و این امر با مطرح شدن نام محصولی به عنوان وزیر نفت از سوی احمدی‌نژاد تحقق پذیرفت.

با مطرح شدن نام محصولی پس از سعیدلو به عنوان وزیر نفت، عملا چهره محصولی دیگر در برابر رسانه‌ها شناخته شد و محصولی دیگر آن مرد پشت صحنه یا به اصطلاح در سایه نبود. خارج شدن محصولی از پشت صحنه سیاست و روی سن آمدنش چندان اتفاق خوبی برای وی محسوب نمی‌شد. چون با مطرح شدن نام محصولی در بین رسانه‌ها، سوابق او هم مورد توجه قرار می‌گرفت و این اتفاق به هیچ وجه برای او مناسب نبود. چون حالا دیگر او به عنوان مرد 123 میلیارد دلاری دولت نهم لقب گرفته بود.

تجمع چنین سرمایه‌‌ی هنگفتی آن هم از راه ساخت‌وساز در ظرف مدت ۱۰ سال چندان برای نمایندگان اصول‌گرای مجلس هفتم قابل هضم نبود. زیرا بسیاری از آنها مانند الیاس نادران و عماد افروغ معتقد بودند به دست آوردن این سرمایه در طول 10 سال تنها با کمک گرفتن از رانت‌ها و روابط امکان‌پذیر خواهد بود.

به گفته خود صادق محصولی دارایی او هم اکنون 160 میلیارد تومان است و این سرمایه را در طی 10 سال و بعد از خروج از سپاه به دست آورده است ، یعنی به عبارتی هر سال 16 ميليارد تومان و تقریبا يك و سه دهم ميليارد تومان در ماه و روزانه بيش از 40 ميليون تومان و در ساعت يك ميليون و هفتصد و پنجاه هزار تومان و در دقيقه 292 هزار تومان در دقیقه درآمد داشته و…

این در حالیست که احمدی نژاد در یکی از سفرهای استانی خود گفته بود بعضی ها با رانت و رابطه لوله انداخته اند به چاه بیت المال و با موتور برق پول مردم را پمپاژ می کنند.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: