اذیت و آزار و شکنجه اعضای خانواده آیت الله بروجردی

5 Jan

فعالان حقوق بشر در ایران

آیت الله بروجردی زندانی عقیدتی در پی وخامت وضعیت جسمی همسر خود (خانم اکرم ولی دوست) پیامی را جهت تنویر افکار عمومی به مجموعه ارسال نموده اند که بر اساس اصل آزادی بیان به انتشار آن اقدام میشود ، مسلماً مسئول محتوای آن گوینده خواهد بود.

“امروز كه با منزلم تماس گرفتم، متوجه شدم كه همسرم سكته قلبي كرده و در بخش سي سي يو در بيمارستان تهران كلينيك بستري گرديده است. ايشان در طول مبارزات من در طي سالهاي متمادي همواره مورد تعرضات جسمي و روحي قرار گرفته است و ده سال قبل توسط عناصر وزارت اطلاعات ربوده شد و مورد بي هوشي هاي ممتد و غير مجاز واقع گرديد كه نمي دانم در آن ساعات با او چه كردند. روي همين جنايت به بيماري مغزي مبتلا گرديد كه اسناد و مدارك پزشكي مربوطه موجود است و در اين دو سال و نيم به كرات مورد آزار و اذيت و خشونت قرار گرفته كه منجر به عوارض رواني و عصبي و داخلي وی شده است. اكنون كه خانواده ام گروگان حكومت ديكتاتوري قرار دارد و هيچ گونه تأمين جاني براي نزديكانم نمي باشد از همه ارگانهاي حقوقي و معنوي و انساني مي خواهم تا به دادرسي ما برخيزند و در نبود من از خانواده ام دفاع كنند.
رژيم ستمديني براي از پا درآوردن اين پيشواي ديني اقدام به تهديد و ايذاء همسر و فرزندانم كرده تا مرا به سازش با روحانيون حكومتي بكشاند بسي باعث شرمساري و ذلت است كه پدري را سالها در زنجير و بند داشته باشند و براي شكستن او از اهرمهاي احساسي و عاطفي و روان پريشي بهره بگيرند و بازماندگانش را به اسارت گيرند.
ضمن محكوم كردن اقدامات نامشروع و خلاف عدالت مدعيان ديانت و سياست، از ملت مظلوم ايران مي خواهم تا در ايام جاري براي نجات خانواده ام و خانواده هاي بي پناه زنداني دعا كنند و از سازمان ملل مي خواهم تا نظارت دقيق تري بر روند حقوق بشر ايران داشته باشد.”

با تشكر سيد حسين كاظميني بروجردي
زندان نظامی یزد

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: