بیشتر دستگیرشدگان 22 خرداد دختران جوان بوده اند، دستگاه قضا سریعا پاسخگو باشد

14 Jun
خبرنگاران سبز/گزارش و خبر:

تعداد دستگيرشدگان روز ۲۲ خرداد به شواهد آنچه ديده‌ايم و ديگر رسانه‌ها گزارش کرده‌اند زیاد بوده است. طبق ديده‌های شخصی، بيشتر دستگيرشوندگان در چهارراه وليعصر تا زرتشت (مکانی که خود من در آنجا وقت زيادی را گذراندم) تنها به گناه پياده روی در پياده روها بازداشت شده‌اند. در اين روز صلابت نيروی امنيتی جمهوری اسلامی را که تنها به لطف ديکتاتوری با قلدری مملکت را با شيوه ايجاد ترس اداره می‌کنند دیده شد! به بيان ديگر باورمان شد کودتاگران ترسوهايی هستند که به نامشروع بودن خود واقفند.

جالب اينجاست نيروی انتظامی که فرمانده‌اش دو روزمانده به سالگرد کودتای انتخاباتی اشان، از بلامانع بودن پياده روی در پياده‌روهای تهران خبر داده بود و ادعا کرده بود نظام از پياده‌روی نمی‌هراسد. اما آنچه اتفاق افتاد آنروی سکه بود.

فرمانده نيروی انتظامی احمدی مقدم، بهتر است به جای درد دل در صفحه فيسبوک، در مورد دستگیری هموطنانی که تنها جرمشان پياده روی در خيابان بود، توضيح دهند و به جای گِله از دولت برای بيشتر کمک نکردن در دستگيری فله ای اين نيرو، هرچه سريع‌تر دستگير شدگان روز ۲۲ خرداد که تعداد زیادی از آن‌ها دختران بوده‌اند را آزاد کند.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: